Potisk

Všechny produkty naší společnosti jsou vhodné pro potisk, gravírování nebo embosování loga. Při odběru 100 a více kusů USB flash disků zajišťujeme potisk (max. 3 barvy), gravírování anebo embosování zdarma (neplatí pro skladové zásoby). Branding USB flash disků je zajišťován přímo u výrobců ještě předtím, než se osadí elektronika. To znamená, že můžeme využít vyšší teplotu a tlak při jednotlivých technologiích, což zaručuje vysokou kvalitu a životnost potisku. Před samotnou realizací Vám zdarma zašleme grafický náhled Vašeho loga na zvoleném produktu, po jehož odsouhlasení začneme s výrobou.

Formáty vektorovej grafiky

Žádané formáty

V případě zájmu o branding Vami objednaných dárkových předmětů, doporučujeme zasílat soubory, vytvořené v aplikaci Adobe Illustrator (*. AI), Corel Draw (*. cdr) nebo jako editovatelné EPS (*. EPS) anebo PDF (*. pdf). Všechny texty a grafické prvky je nezbytné převést do křivek, aby se zabránilo neočekávaným změnám a deformacím při otevíraní souborů. Důležité je uvádět správně PANTONE všech úplných barev.

Pro plnobarevný potisk souborů, které obsahují bitmapovou grafiku (např. *. jpg nebo *. tif) je třeba dodat soubory s vysokým rozlišením - minimálně 300 dpi.

V případě, že nemáte k dispozici grafické podklady v žádaných formátech, či rozlišení, bude Vám účtován poplatek za grafické práce. Výška poplatku závisí od rozsahu prací.

Tamponový potisk

Je to technologie, která se používá na reklamní či průmyslový potisk. Je limitovaná velikostí předmětu, ale i motivu, který chceme tisknout. Potisknout se dají plasty, dřevo, sklo, keramika, kovy a jiné materiály. Možnost vícebarevného potisku na rovných anebo částečně zakřivených plochách. Principem tisku je nanášení barvy pomocí silikonových tamponů na předmět. Tamponový tisk vychází z techniky hloubkotisku. Tiskový motiv je zahloubený do tiskové desky anebo válce a na tento povrch je nanesená tisková barva. Přebytek barvy setře stěrač a barvu ze zahloubených míst přenese elastický tampon. Právě elasticita tamponu umožňuje potisk různých tvarů předmětů.
Reklamní USB - tampónový tiskReklamní USB - tampónový tisk - 2Reklamní USB - tampónový tisk - 3Reklamní USB - tampónový tisk - 4Reklamní USB - tampónový tisk - 5

 

Gravírování

Používáme laserová gravírování, která jsou jedním z nejdokonalejších zpracování gravírovaných nápisů, jež trh nabízí. Představuje moderní zpracování Vámi navrhovaných textů, názvů, logotypů na štítky, plasty, eloxovaný kov, sklo anebo kov.

Laserová technologie umožňuje vysoce kontrastní a dokonale čitelný popis a gravírování i při malých rozměrech. Předností využívání této technologie je trvanlivost takto vzniklého gravírovaného vzoru, protože ten je vytvořen tak, že zkoncentrovaný laserový paprsek, který je ovládán za pomoci počítače, odpaří, nataví anebo spálí povrchovou vrstvu materiálu gravírovaného předmětu v místě, kde se má nacházet gravírovaný vzor, který se tak stává prakticky nesmazatelný.
Gravírovanie USB kľúčovGravírovaný USB flash disk - 1Gravírovaný USB flash disk - 2Gravírovaný USB flash disk - 3Gravírovaný USB flash disk - 4

 

Reliéfní ražba (Embosování)

Tato technologie umožňuje tisknout (razit) na materiály jako je kůže, koženka a papír. Na realizaci potisku touto technologií je zapotřebí vyrobit raznici z tepelně dobře vodivého materiálu ve tvaru motivu loga. Výroba raznice se provádí ručním anebo strojním gravírováním z mosazi.

Po upnutí raznice do razícího stroje se ohřeje na požadovanou teplotu a potom pomocí tepla a tlaku dochází k vyražení motivu raznice do daného předmětu.
Reklamní USB flash disk - 1Reklamní USB flash disk - 2Reklamní USB flash disk - 3Reklamní USB flash disk - 4Reklamní USB flash disk - 5

 

Plnobarevný tisk (CMYK)

Tento způsob potisku překresluje velmi dobře detaily motivu - ideální volba, pokud je motivem fotografie anebo jiný barevný obrázek s jemnou kresbou, anebo příliš malými detaily.
Výsledný potisk je dosažen složením čtyř barev CMYK (cyan, magenta, yellow, black). Tento způsob potisku nabízíme pro produkty s velkou plochou pro potisk jako jsou například USB flash disky ve tvaru kreditní karty.
Reklamní USB CMYK - 1Reklamní USB CMYK - 2Reklamní USB CMYK - 3Reklamní USB CMYK - 4Reklamní USB CMYK - 5